باربری ونک

باربری ونک تهران یکی از سریع ترین و امین ترین باربری در تهران است که در زمینه حمل بار و اثاثیه منزل، ادارجات، کارخانجات و بیمارستان ها و… فعالیت می کند. شرکت ما با داشتن کادری کاربلد و خوش اخلاق در کوتاه ترین زمان ممکن و در نهایت دقت تمامی کالاهای شما را بسته بندی و به هر جایی از تهران و شهرستان ها که بخواهید جابجا می کند. باربری منطقه ونک برای آسودگی و رفاه حال مشتریان خود تمامی لوازم ان ها را از همان ابتدای جابجایی تا مرحله آخر بیمه می کند تا اگر در حین اسباب کشی اسیبی به لوازم شما به وجود آمد، خسارت آن را تمام و کمال پرداخت کند. خیالتان راحت.

باربری ونک برای این تاسیس شده تا شما را از استرس های ناشی از جابجایی و حمل بار رهایی سازد. وقتی که شما باربری میدان ونک را انتخاب می کنید دیگر لازم نیست تا کاری بکنید، باربری ما تمام کار ها را از همان ابتدای کار که بسته بندی می باشد تا مرحله آخر که چیدمان می باشد را به صورت فوق العاده برای شما انجام می دهد، شما فقط در یک گوشه از خانه نظاره گر انجام وظیفه کارگران ما خواهید بود. باربری در ونک با استفاده از پرسنلی مجرب و جوان، تجهیزات مجهز و رانندگان اشنا به مسیر تمام تلاش خود را می کند تا علاوه بر رضایت مشتریان، مشتریان دیگری را جذب کنند و آن ها را جزو مشتریان دائم خود کند.

اتوبار در جردن

اتوبار ونک

بسته بندی مدرن و تضمینی لوازم منزل در باربری ونک ( پارک ):

بسته بندی یکی از مهم ترین اصل اسباب کشی می باشد که هر چقدر به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود تضمین کننده امنیت و وسایل شما خواهد بود، برای همین باربری میدان ونک تصمیم گرفته تا خدمات تخصصی بسته بندی لوازم منزل را برای شما انجام دهند، باربری ما با بهره مندی از پرسنل متخصص و باتجربه که هر کدام اموزش های لازم را برای این زمینه دیده اند، با استفاده از جدید ترین و بروز ترین روش های بسته بندی، این کار را برای شما خواهند داد. اگر می خواهید یک اسباب کشی بدون استرس و نگرانی داشته باشید کافی است تمامی  کارهای اثاث کشی را به باربری محدوده ونک بسپارید.

باربری در ونک تهران برای رعایت حال مشتریان خود از لحاظ بسته بندی و حمل بار، سعی می کند بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات بسته بندی را استفاده کند تا شما عزیزان اسباب کشی با ارامشی را داشته باشید. شرکت ما جهت بسته بندی لوازم تجهیزات پیشرفته ای را به کار می برد که عبارت اند از:

 1. کارتن های محکم و ضد اب ( کارتن های چند لایه مخصوص لوازم شکستنی )
 2. ساک رختخواب ( برای بسته بندی ملافه ، پتو و…)
 3. چسب (برای بستن کارتن ها)
 4. ضربه گیر ( برای پوشاندن فضاهای خالی داخل کارتن)
 5.  و سایر تجهیزات مناسب بسته بندی

همه این لوازم را باربری در ونک تهیه می کند تا کسانی که قصد اسباب کشی دارند، هیچ نگرانی بابت تهیه این لوازم نداشته باشند.

باربری تجریش

شرکت اتوبار ونک

 

خدماتی ویژه ای که اتوبار ونک به مشتریان خود ارائه می کند:

باربری و اتوبار ونک تهران ( پارک )برای رفاه حال مشتریان خود خدمات متنوعی را در نظر گرفته است که در قسمت زیر به مهم ترین آن ها پرداخته ایم. ما در باربری محدوده ونک نگرانی و استرس ناشی از جابجایی و حمل بار را برای شما عزیزان برطرف کرده ایم و خدمات خود را به صورت کاملا تضمینی و به نحو احسن برای کسانی که قصد اسباب کشی دارند و باربری ما را انتخاب کرده اند، عرضه می کنیم. شرکت ما همچنین تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

 • بسته بندی لوازم منزل به صورت کاملا مدرن و نوین
 • استفاده از بهترین و بروزترین شیوه های اثاث کشی
 • حمل بار و باربری به تمامی نقاط تهران و شهرستان ها
 • حمل بار درون شهری با کمترین قیمت ممکن
 • تهیه کردن تمامی ابزار های بسته بندی
 • بیمه کردن لوازم منزل شما برای اطمینان خاطر شدن مشتریان
 • ارائه خدمات مشاوره ای به صورت رایگان
 • استفاده از ماشین های باربری تمیز و مجهز
 • چیدن لوازم در مقصد با سلیقه شما
 • انجام اسباب کشی در کوتاه ترین زمان و به صورت صددرصد تضمینی
 • حمل لوازم سنگین مثل یخچال سایدبای ساید، لباسشویی، پیانو و…
 • بهره مندی از کارگران تنومند و خوش اخلاق
 • باربری ونک تهران را انتخاب کنید و دیگر غصه نخورید چون که ما کارمان را بلدیم. مطمئن باشید.

اتوبار در محدوده اندرزگو

شرکت باربری ونک

چگونگی انتخاب یک شرکت باربری مناسب؟

قطعا فصل تابستان یکی از فصل هایی می باشد که بیشترین میزان اسباب کشی صورت می گیرد، کسانی که قصد اسباب کشی دارند وقتی می خواهید اتوباری را برای جابجایی لوازم خود انتخاب کنند، بهتر است بر اساس رزومه و تجربه و همین طور خدماتی که ارائه می کند، را انتخاب کنند. با توجه به این که تعداد شرکت های خدمات حمل بار و اثاث کشی  زیاد است و هر کدام مسئولیتی خاص را در برابر فعالیت های خود بر گردن می گیرند بهتر است آن شرکتی را انتخاب کنید که خود را در قبال لوازم شما مسئول بداند و اگر اتفاقی برای لوازم شما افتاد، خسارت ان را بپردازد. از این رو هر چه شرکت ها در مقابل مسئولیت های احتمالی دستی باز تر نشان دهند قطعا شما می توانید اعتماد بیشتری به آن ها داشته باشید.

اگر خدایی نکرده به دلیل حواث و رخداد ها لوازم منزل شما دچار آسیب شوند، تازه متوجه مسئولیت پذیری شرکت ها خواهید شد.باربری منطقه ونک تهران همه ی خصوصیات یک شرکت باربری خوب و مناسب را دارا می باشد، فقط کافیست به ما اعتماد کنید تا ما خود را به شما نشان دهیم و لبخند را برای شما به ارمغان بیاوریم.

تضمین لوازم منزل در باربری ونک تهران:

باربری در محدوده ونک با ارائه بیمه نامه رایگان، تمامی لوازم شما را از کوچک به بزرگ بیمه می کند و کالاهای شما را به صورت تضمینی جابجا می کند. شرکت باربری ما با فرستادن کارشناسان خبره، همه لوازم شما را از لحاظ قیمت برآورد می کند و به اندازه این هزینه، بیمه نامه صادر می کند تا اگر در حین جابجایی لوازم منزل شما خساراتی به وسایل شما وارد شد هزینه آن را تمام و کمال به شما پرداخت کند. باربری ونک تهران برای حفاظت و جلوگیری از شکسته شدن وسایل شما عزیزان از تجهیزات پیشرفته و مدرن همچون نایلون های حباب دار، ضربه گیر، کارتن های چند لایه و ضخیم، چسب محکم و… استفاده می کند.

اتوبار ما با استفاده از پرسنل ماهر و باتجربه به گونه ای لوازم منزل شما را بسته بندی می کند که حتی کوچک ترین صدمه ای به لوازم شما وارد نمی شود. خیالتان تخت تخت. هدف اصلی ما جلوگیری از شکسته شدن و آسیب دیدن لوازم حساس و گران بهای شما می باشد.

اتوبار ونک

سرویس دهی شبانه روزی باربری ونک:

باربری در ونک تهران تمامی سرویس های خود را به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل سال برای شهروندانی که در هر جای تهران ساکن می باشند و قصد اسباب کشی و بسته بندی و… را دارند، ارائه می کند. شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و ماشین های مخصوص و تعداد گارگران خود را نسبت به بارتان سفارش دهید، تا کارگران ما در کمترین زمان ممکن در محل حضور پیدا کنند و یک جابجایی مطمئن و با دقت را انجام دهند.

توجه!! توجه!!  باربری ما با رعایت انصاف تمامی تعرفه های خود را زیر نظر اتحادیه باربری تهران انجام می دهد و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان خود درخواست نمی کند یعنی همان قیمتی را از شما می گیرد که در ابتدا تعیین کرده است .خیالتان تخت تخت.

حمل وسایل سنگین و شکستنی در باربری ونک تهران :

حمل و جابجایی لوازم سنگین و شکستنی همچون پیانو، یخچال ساید بای ساید، لباسشویی، گاوصندوق و… بدون شک نیاز به کارگران باتجربه و تنومند دارد. باربری در ونک با استخدام کردن کارگران متخصص در این زمینه و با در اختیار داشتن تجربه ای چندین ساله می تواند این کار را بدون کوچک ترین خسارت وارد شده به لوازم شما، انجام می دهد.

حمل بار در پاسداران

حمل بار ونک

شماره تماس های همیشه فعال اتوبار ونک  ( پارک ) جهت سفارش اسباب کشی:

اتوبار تضمین ونک برای اینکه دسترسی سریع و آسان به باربری را در سرتاسر تهران فراهم آورد اقدام به ایجاد شعبه های مختلف باربری در اکثر مناطق تهران کرده است. شما عزیزان می توانید به صورت شبانه روزی با این شعبه ها تماس بگیرید و در اسرع وقت لوازم خود را از نقطه ای از تهران به نقطه ای دیگر جابجا کنید. با باربری ونک تهران دیگر نگران جابه جایی اثاثیه و اثاث کشی خود نباشد، شرکت ما می کوشد تا بهترین و باکیفیت ترین خدمات خود را برای شهروندان گرامی انجام دهند. فقط کافیست با شماره های زیر تماس گرفته و درخواست های خود را ثبت کنید. با باربری ونک دیگر نگران هیچ چیز نباشید، ما برای کمک به شما آماده ایم.

شماره تماس های شبانه روزی باربری ونک تهران:

                           22881821  ||| 22903302

                           88659061  ||| 88784368

                           44491184  ||| 44362934

برخی از شعبات مهم زیر نظر موسسه باربری میرداماد:

باربری میرداماد

باربری فرمانیه

اتوبار در نیاوران

اتوبارکامرانیه

حمل بار شبانه روزی اختیاریه

اثاث کشی در محدوده ظفر

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :