حمل بار در منطقه اندرزگو

باربری اندرزگو آماده ارائه خدمات باربری و بسته بندی به صورت شبانه روزی در منطقه شمال تهران می باشد. باربری ما تمام تلاش خود را می کند تا بهترین و باکیفیت ترین سرویس ها را برای همشهریان عزیز عرضه کند. باربری اندرزگو تهران یکی از امن ترین و مطمئن ترین راه برای یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر می باشد. شرکت ما تمامی تجربه هایی را که در چند سال گذشته کسب کرده را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا شما یک رضایت کاملی از باربری بلوار اندرزگو داشته باشید. باربری اندرزگو دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری در تهران می باشد و با استفاده از پرسنل مجرب لوازم شما را جابجا می کنند.  شرکت باربری اندرزگو با رزومه درخشان خود در امر باربری شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را صحیح و سالم در مقصد تحویلتان می دهد.

 

ارائه خدمات نوین در محدوده اندرزگو توسط باربری اندرزگو:

یکی از هدف های مهم باربری منطقه اندرزگو ارائه خدمات کامل و مناسب برای همشهریان خود می باشد تا رضایت آن ها را کسب کند و آنها را جزو مشتریان دائمی خود کنند. کسانی که قصد اسباب کشی دارند و می خواهند یک جابجایی متفاوت را تجربه کنند می توانند با اتوبار ما تماس بگیرند و از سرویس های بینظیر ما بهره ببرند. ما همواره طوری سرویس دهی می کنیم تا مشتریانی که حمل بارشان را به ما سپرده اند خاطره خوشی از ما داشته باشند تا اگر باز هم نیاز به جابجایی داشته باشند، باربری اندرزگو را انتخاب نمایند. ما در تمام مراحل اسباب کشی قدم به قدم شما را همراهی می کنیم.

خدماتی که ما را از دیگر باربری ها متمایز می کند:

 •  ارائه بیمه نامه و بارنامه حمل و نقل جهت خسارت های احتمالی
 • ارائه خدمات شبانه روزی در تمامی روز های هفته  حتی در روز های تعطیل
 • حمل بار با ماشین های مخصوص و با کیفیت مثل کامیونت , خاور , وانت بار , نیسان بار
 • مشاوره رایگان باربری جهت اسباب کشی راحت و بدون دردسر
 • حمل بار و اسباب اثاثیه منازل , شرکت ها و …  در کمترین زمان ممکن
 • حمل هرگونه بار اعم از کوچک و بزرگ بودن همچون مبلمان , جهیزیه عروس , رخت خواب و…
 • حمل وسایل سنگین توسط افراد نیرومند و قوی
 •  چیدمان مطمئن و کاملا تضمینی توسط افراد آموزش دیده
 • استفاده از کارگران اسباب کشی و رانندگان با تجربه ,کاربلد و با اخلاق جهت جابجایی و بسته بندی لوازم منزل
 • ارائه خدمات حرفه ای و اصولی بسته بندی بار و اسباب اثاثیه منزل و ادارجات و …
 • استفاده از لوازم بسته بندی پیشرفته( اعم از کارتن های چند لایه، ضربه گیر، چسب و…)
 • ارائه مناسب ترین تعرفه ها باربری و مطابق با نرخ اتحادیه باربری

باربری محدوده دولت

اتوبار در اندرزگو

 

استفاده از ماشین های باربری مدرن و مجهز در اتوبار اندرزگو

یکی از موارد بسیار مهم در اسباب کشی، ماشین های مورد استفاده می باشد که یکی از معیار های مهم در سالم رسیدن بار به مقصد می باشد. اتوبار اندرزگو با در اختیار داشتن انواع ماشین های باربری مجهز و مناسب اثاثیه منزل، تمامی کالاهای شما را بدون کوچک ترین خسارات به شما تحویل می دهد تا رضایت شما را جلب کنند و به یکی از اهداف مهم خود برسد. اتوبار ما آماده است تا خدمات باربری و حمل و نقل را به تمام مناطق تهران و حمل بار به شهرستان ها و متناسب با بار شما، میزان مسافت، حجم بار و… عرضه می کند. باربری منطقه اندرزگو برای جابجایی لوازم شما از انواع ماشین های بزرگ و کوچک استفاده می کند:

کامیون: تمامی کامیون های مورد استفاده در باربری محدوده اندرزگو دارای اتاق های مسقف، مجهز به موکت می باشد. کامیون های باربری یکی از پر استفاده ترین ماشین ها در همه اتوبار ها هستند. نیسان بار: نیسان بار شرکت ما با رعایت انصاف و با هدف جلب رضایت مشتری حمل بار با نیسان را در تهران که تخصص ماست به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود ارائه می کند. وانت بار: وانت ها مورد استفاده در شرکت ما به دلیل قیمتی که دارد و از ارزان ترین تعرفه ها حساب میشد یکی از پر استفاده ترین ماشین ها می باشد.

شعبه: باربری میرداماد

باربری اندرزگو

ارائه بیمه نامه برای امنیت لوازم شما در باربری اندرزگو تهران

باربری اندرزگو تهران در طول فرایند جابجایی تمامی لوازم شما را از کوچک به بزرگ بیمه می کند تا شما با آسودگی و بدون دغدغه ای جابجایی لوازم خود را به باربری ما بسپارید و هیچ گونه نگرانی در قبال لوازم خود نداشته باشید چرا که با بیمه کردن کالاهای شما عزیزان اگر در حین جابجایی اثاثیه منزل شما صدمه ای به وسایل شما وارد شد ، باربری در محدوده اندرزگو موظف است تمام خسارات وارد شده به اثاث شما را پرداخت کند. در واقع شرکت باربری ما با بیمه کردن لوازم به شما این پیغام را می دهند که لوازم شما را بدون کوچک ترین آسیبی به مقصد میرسانند.

بسته بندی اصولی و حرفه ای لوازم منزل در باربری اندرزگو

باربری اندرزگو تهران علاوه بر خدمات فوق، بنا به درخواست شما لوازم منزلتان را به بهترین شکل ممکن برایتان بسته بندی می کند. باربری ما یکی از  با سابقه ترین باربری ها در امر بسته بندی اثاثیه منزل می باشد که با بهره گیری از پرسنل متخصص و کاربلد و با استفاده از مواد اولیه باکیفیت شامل فوم، وکیوم و کارتن های چند لایه و… کار بسته بندی را برای شما انجام می دهند. بسته بندی یکی از مراحل حساس در اسباب کشی می باشد که اگر به درستی انجام نشود باعث بی نظمی در چیدن در کامیون و به خصوص باعث سردرگمی موقع چینش لوازم در مقصد می شود، و خسارات زیادی را برای شما وارد می شود. ما به شما پیشنهاد می کنیم کار بسته بندی را به ما بسپارید و خودتان را از از نگرانی و استرسی که برایتان پیش می آید نجات دهید.

شیوه درست بسته بندی + نکات لازم

یکی از موارد مهم در جابجایی اثاثیه منزل، بسته بندی اصولی لوازم می باشد که هر چقد به صورت حرفه ای صورت پذیرد، به همان اندازه یک جابجایی بدون نگرانی خواهید داشت، اگر خودتان حوصله آن را ندارید این کار را به اتوبار اندرزگو بسپارید و خیال خود را از صدمه ندیدن کالاهای خود راحت کنید. خدمات بسته بندی ما شامل بسته بندی لوازم منزل و وسایل شکستنی و حساس می باشد ما علاوه بر بسته بندی لوازم منزل، اسباب ادارجات و شرکت ها را هم برای کسانی که قصد جابجایی دارند را به نحو احسن انجام می دهیم. باربری در اندرزگو برای عرضه خدمات کامل به کلیه مناطق موجود در تهران و سایر شهرستان ها، سرویس دهی می کند، به همین منظور شما میتوانید با تماس با ما ضمن برخورداری از از مزایا ویژه ما، زمان اسباب کشی را نیز خودتان انتخاب کنید.

شعبه: حمل بار در پاسداران | اسباب کشی در شریعتی

اتوبار در اندرزگو

 

هزینه و تعرفه های حمل بار در حمل بار اندرزگو

باریری محدوده اندرزگو تهران با رعایت انصاف تمامی خدمات باربری را با کمترین قیمت ممکن برای همشهریان عزیز ارائه می کند. ما این اطمینان را به شما میدهیم که همه قیمت های باربری ما منصفانه و در جهت رضایت مشتری تعیین شده است. همه تعرفه های تعیین شده در باربری اندرزگو توسط اتحادیه باربری می باشد. هزینه باربری بنا به درخواست هایی که شما می دهید تعیین می شود و به تعداد پله، میزان مسافت، نوع بار، حجم بار و ماشین های باربری بستگی دارد.

بیشتر باربری ها در ابتدای اسباب کشی قیمت پایینی را می دهند اما موقع پایان یافتن جابجایی قیمت را بالا می برند ولی باربری اندرزگو تمام هزینه ها را توسط کارشناسان خبره خود قیمت ها را دقیق تعیین می کنند و در پایان هم همان هزینه تعیین شده را دریافت می کنند. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر از تعرفه های باربری حمل بار، بسته بندی، هزینه کارگران و نرخ کرایه های حمل بار را از منوی سایت مشاهده بفرمایید و یا با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از قیمت دقیق نسبت به بارتان مطلع شوید.

 

نمونه کارهای باربری اندرزگو تهران

در قسمت نمونه کاها بخشی از کار های انجام شده توسط اتوبار اندرزگو وجود دارد، شما می توانید برای دیدن کارهای ما روی نمونه کارها مراجعه کنید و پس از بازدید از نمونه کارهای ما در صورت رضایت کار ما با ما تماس بگیرید و از خدمات بینظیر ما بهره مند شوید. این خدمات از مهمترین خدماتی می باشد که تمام باربری ها باید ارائه بکنند، ولی اندک باربری هایی وجود دارد که توانایی انجام تمامی این خدمات را دارند. اتوبار اندرزگو نه تنها خدمات فوق را ارائه می کند بلکه خدمات دیگری را نیز به مشتریان خود عرضه می کند، اگر قصد اطلاع از دیگر خدمات ما را دارید با ما تماس بگیرید. ما منتظر تماس شما هستیم. با ما دیگر نگرانی و دغدغه ای نخواهید داشت.

باربری اندرزگو

شما می توانید برای دیدن ادامه نمونه کارها به بخش ( نمونه کارها )  از منو سایت مراجعه نمایید.

تاریخچه بلوار اندرزگو:

بلوار اندرزگو یکی از خیابان های شمال تهران است. این بلوار مه در منطقه 1 شهرداری تهران قرار گرفته است، از چهارراه کامرانیه در شرق اغاز و پس از گذر از 35 متری قیطریه، به بلوار کاوه در غرب منتهی میشود. محله های کامرانیه، فرمانیه، قیطریه در حوالی این بلوار قرار دارند. این بلوار به افتخار سید علی اندرزگو، چریک مبارز رژیم پهلوی نامگذاری گردیده است.ساخت این بلوار در سال 1383 شروع و در سال 1385 به پایان رسیده است. طول این بلوار 3 کیلومتر و عرض ان 35 متر است. این خیابان یکی از مراکز اصلی برای گردش میباشد و به همین دلیل نیمه شب ها در این بلوار ترافیک بسیار سنگینی وجود  دارد.

راه های ارتباط با اتوبار اندرزگو:

باربری اندرزگو برای راحتی شهروندان گرامی در هر منطقه از تهران شعبات زیادی را تاسیس کرده و برای هر منطقه هم شماره های مخصوصی را اختصاص داده است، تمامی این شماره هادر همه روزهای هفته و به صورت 24 ساعته در دسترس شما عزیزان می باشد. ما منتظر تماس شما هستیم.

        22900849

        88784368

        44362934

        77970326

برخی از شعبات فعال ما:

اتوبار زعفرانیه

اتوبار در جردن

اتوبار در محدوده فرمانیه

باربری در ونک

اتوبار در منطقه قیطریه

 

 

 

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :