کارگر خالی اسباب کشی

کارگر خالی اسباب کشی: جابجایی و حمل بار از نقطه ای به نقطه ای دیگر همواره یک کار مشکل و پیچیده می باشد و به افرادی نیاز دارد که تجربه کافی در اسباب کشی داشته باشند و بتوانند در کمترین زمان ممکن همه امور مربوط به اثاث کشی از جمله بسته بندی، جابجایی، چیدمان و… را انجام بدهند. کارگر خالی اسباب کشی باید لوازم منزل را به گونه ای جابجا کنند که کوچک ترین صدمه ای به لوازم شما وارد نشود و بتوانند لوازم شما را به سلامت به مقصد برسانند تا رضایت مشتریان خود را جلب کنند و هر گونه استرس و دغدغه ناشی از اسباب کشی را از شما دور کنند. برای همین باربری میرداماد با در نظر گرفتن آسایش و راحتی مشتریان عزیز کارگرانی را استخدام می کند که هر کدام آموزش های لازم در جهت حمل بار و اثاثیه منزل را به بهترین شکل ممکن گذرانده اند.

باربری میرداماد خدمات بی شماری را برای جابجایی امن و صحیح وسایل شما ارائه می دهد که یکی از این خدمات اعزام کارگران متخصص و خوش اخلاق جهت اسباب کشی و حمل بار لوازم منزل، ادارجات، شرکت های خصوصی و دولتی و… می باشد. اگر به دنبال یک تیم باتجربه و ماهر برای نقل و مکان کردن می باشید حتما با باربری میرداماد تهران تماس بگیرید. تنها یک تماس با ما فاصله دارید.

شماره تماس های باربری میرداماد جهت سفارش کارگر خالی اسباب کشی: 22903302 || 88784368

بسته بندی در منطقه اختیاریه | باربری شبانه روزی در دولت

کارگر خالی باربری

ویژگی های کارگر خالی اسباب کشی

باربری و اتوبار میرداماد برای ارائه هر چه بهتر خدمات خود در سطح استان تهران و سایر شهرستان ها کارگران مجرب و متخصصی را جهت جابجایی و بسته بندی لوازم منزل شما عزیزان استخدام می کند تا با این کار حسن نیت خود را به شما نشان دهند و یک اسباب کشی راحت و بدون استرس را به شما هدیه دهند. در واقع استخدام کردن پرسنل حرفه ای باعث می شود که روند جابجایی آسان تر و سریع تر به پایان برسد. ما با استفاده از کارگران باتجربه این تضمین را برای شما می دهیم که اثاثیه منزل شما را در امنیت کامل جابجا کنیم. پرسنل ما دارای ویژگی های زیادی می باشند که اگر بخواهیم به مهم ترین آن ها اشاره کنیم ، می توان گفت:

 • دارای اخلاق خوب در برخورد با مشتریان
 • دارای قدرت بدنی بالا جهت جابجایی لوازم سنگین
 • متخصص و باتجربه در جهت حمل بار و بسته بندی لوازم منزل
 • قابل اعتماد و مطیع و وقت شناس هستند
 • آموزش دیده و دارای چندین سال سابقه کار
 • حمل لوازم ظریف و حساس شکستنی
 • مسلط به چینش لوازم در ماشین باربری به صورت اصولی و صحیح است

هزینه و قیمت کارگر خالی باربری

شاید برای شما پیش آمده باشد که هزینه کارگر خالی باربری چگونه محاسبه می شود، می توان گفت که هزینه 💰کارگر خالی اسباب کشی به عوامل متعددی بستگی دارد، عواملی مثل تعداد کارگر، تعداد طبقات، تعداد پله ها و… عواملی هستند که در تعیین هزینه کارگر تاثیر دارند. آگاهی از تعرفه کارگر خالی قبل از جابجایی می تواند در تصمیم گیری شما موثر باشد. بیشتر خانواده ها برای این که تجربه کافی از اسباب کشی ندارند، دنبال کارگر خالی اسباب کشی هستند تا لوازمشان را منتقل کنند. باربری میرداماد تهران این امکان را برای شما فراهم کرده است که با اطلاع دقیق از دستمزد کارگر خالی باربری، بتوانید یک شرکت باربری خوب و نام آشنا پیدا کنید.

شعبه: اتوبار در محدوده شریعتی

تعرفه های باربری برای سه ساعت اول بدین شکل است:

 • گارگر خالی باربری برای هر نفر حداقل 50.000 هزار تومن می باشد.
 • نرخ کامیون و کامیونت با سه تا کارگر و سه ساعت زمان، داخل شهر 190.0000 تومان می باشد.
 • کامیون🚒 ویژه با چهار کارگر و سه ساعت زمان، داخل شهر 260.0000 تمان می باشد.
 • نیسان با دو کارگر و دو ساعت زمان، داخل شهر 120.0000 تومان می باشد.

این قیمت ها ممکن است بر اساس نوع بار و حجم آن یکم بالا و پایین شود، شما می توانید با تماس با شماره های موجود در سایت با همکاران ما تماس گرفته و با توضیح دادن نوع بار خود اطلاع دقیق از میزان تعرفه ها داشته باشید. به این نکته هم توجه داشته باشید که هزینه کارگر خالی حمل اثاثیه منزل از زمان حضور در مبدا محاسبه می شود به همین خاطر در زمانبندی خود دقت کنید تا در هنگام محاسبه هزینه به مشکل نخورید. برای اسباب کشی به طور معمول دو نفر کارگر و یک نفر بارچین داخل ماشین نیاز است که راننده کار بارچین را انجام می دهد و عملا هزینه ۳ نفر برای باربری محاسبه می گردد.

کارگر خالی باربری در تهران

خدماتی که کارگر خالی باربری می تواند آن را رائه کند

یکی از مهم ترین دلیل موفقیت و پیشرفت اتوبار میرداماد در زمینه باربری و حمل و نقل لوازم منزل، استفاده از کادر کاربلد و متخصص در همه زمینه ها می باشد. کارگران ما تمامی خدمات خود را به گونه ای انجام می دهند که علاوه بر این که کوچک ترین آسیبی به لوازم شما وارد نمی شود بلکه با انجام درست وظیفه خود رضایت شما را جلب می کنند و با این کار خود سبب می شوند تا شما اگر باز خواستین اسباب کشی کنید دیگر استرس و نگرانی نداشته باشید، به شرط آن که دوباره با ما تماس بگیرید☺. خدماتی که گارگران ما در آن تبحر دارند:

 • بسته بندی حرفه ای و مدرن لوازم منزل با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات
 • حمل و جابجایی بار به مقصد
 • چینش اصولی بار ها در ماشین و مقصد مورد نظر
 • حمل هرگونه لوازم سنگین و سبک اعم از یخچال، پیانو، گاوصندوق و…
 • آماده جابجایی لوازم به سایر شهرستان ها
 • به صورت شبانه روز و 24 ساعته در خدمت شما هستند.

از شعبه باربری در منطقه قیطریه ما دیدن نمایید

چیدمان اثاثیه در ماشین و مقصد توسط کارگر خالی اسباب کشی

یک کارگر خالی اسباب کشی مهارت های زیادی باید داشته باشد تا در انجام وظیفه خود به مشکل نخورد. یکی از این مهارت ها چیدمان لوازم در مقصد می باشد. این کارگران زیر نظر شما کار چیدمان را انجام می دهند و کافی است فقط شما جای وسایل خود را به کادر ما نشان دهید. با این کار شما دیگر هیچ گونه دغدغه و نگرانی بابت چیدمان وسایل در منزل جدید را نخواهید داشت. پرسنل ما علاوه بر چیدمان در مقصد کار چیدن کارتن های بسته بندی در درون ماشین را نیز به نحو احسن انجام می دهند. در واقع اگر چیدمان در داخل ماشین به خوبی انجام نشود ممکن است در طول مسیر به لوازم گران بهای شما خساراتی وارد شود. گارگران باربری ما تمامی تخصص های لازم برای اسباب کشی را به خوبی بلدند. شما نگران نباشید.

دلایل استفاده از کارگر اسباب کشی

استفاده از کارگر خالی جهت اسباب کشی مزایای زیادی دارد که یکی از این دلایل می تواند این باشد که کارگر اسباب کشی باعث می شود که یک اثاث کشی راحت را تجربه کنیم. اسباب کشی یک کار سخت می باشد و اگر از کارگر استفاده نکنیم باعث خستگی و نگرانی می شود، چرا که کسانی که تجربه کافی در جابجایی را ندارند نمی توانند لوازم را به صورت اصولی جابجا کنند، پس بهتر است این کار را به کارگران اسباب کشی باربری میرداماد بسپارید تا این کار را به نحو احسن برای شما انجام دهند. کارگر اسباب کشی علاوه بر این که باعث راحتی جابجایی می شود، می تواند در سرعت بخشیدن به اثاث کشی هم کمک کنند. کارگران با توجه به تجربه ای که در این کار دارند، می توانند در کمترین زمان ممکن و با نهایت دقت این کار را برای شما عزیزان انجام دهند

یکی دیگر از دلایل استفاده از کارگر خالی باربری که خیلی هم مهم می باشد، بسته بندی لوازم منزل شما توسط کارگران باربری می باشد، در واقع می توان گفت که هر چقدر کار بسته بندی به درستی و ویژه صورت گیرد همان قدر هم لوازم شما بدون صدمه به مقصد می رسد. توصیه باربری میرداماد برای شما این است که با ما تماس بگیرید و از خدماتی که پرسنل ما ارائه می دهند بهره مند شوید.

شعبه: باربری شبانه روزی در باربری آفریقا

کارگر خالی اسباب کشی میرداماد تهران

راه های ارتباط با ما و درخواست کارگر خالی جهت جابجایی اثاثیه منزل

باربری میرداماد تهران با تاسیس شعبات زیاد در تمام مناطق تهران باعث شده است تا دسترسی به این اتوبار خیلی آسان و راحت باشد. باربری ما برای هر منطقه شماره های مخصوصی را اختصاص داده و در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید می توانید جابجایی لوازم سبک و سنگین خود را به شرکت باربری ما بسپارید. ما شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی همراهی می کنیم و قدم به قدم با شما هستیم ، خیالتان راحت.

مناطق شمال تهران: 22881821 – 22900849

کلیه محدوده های شرق تهران  : 77970326

باربری های منطقه غرب تهران : 44362933 الی 34

برخی مهم و فعال باربری میرداماد:

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :