قیمت باربری و حمل بار

هزینه باربری و اتوبار: اسباب کشی همواره یک کار پراسترس و دشوار می باشد که همه ساله بعضی از خانواده ها با آن روبرو هستند. هزینه باربری و اتوبار به عوامل متعددی بستگی دارد و همه این عوامل که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد، در قیمت پایانی آن تاثیر به سزایی دارد. اگر می خواهید که از قیمت دقیق تعرفه های باربری میرداماد اطلاع داشته باشید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید، اگر هم نمی خواهید تماس بگیرید این مطلب می تواند کمک زیادی برای برای شما بکند. هزینه دریافتی از مشتریان به عواملی هم چون:

 • نوع ماشین حمل بار: منظور از نوع ماشین باربری، استفاده از ماشین های با اندازه های مختلف از جمله کامیونت، خاور، نیسان و وانت بار می باشد که در هزینه آن تاثیر دارند، و هرچقدر اندازه ماشین های باربری کوچک باشند به مراتب هزینه کمتری در محاسبه قیمت پایانی دارد.
 • مسافت مبدا با مقصد: یکی دیگر از عواملی که در تعیین نرخ باربری سهم زیادی دارد، مسافت جابجایی لوازم منزل می باشد. هر چقدر مسافت بین مبدا با محل جدید بیشتر باشد و نیازمند زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد باشد، همان قدر هم در محاسبه قیمت آن تاثیر خواهد داشت.
 • تعداد کارگران مورد استفاده: بعضی از خانوارها در خواست کارگران زیاد را دارند تا لوازم آن ها در امنیت کامل و سریع به منزل جدید انتقال یابد که این موضوع هم در تعیین نرخ تاثیر دارد.
 • نوع خدماتی که باربری ارائه می دهد: هزینه باربری و اتوبار به خدماتی که باربری عرضه می کند هم بستگی دارد. در واقع هر چقدر خدماتی که باربری ها از جمله: بسته بندی لوازم منزل، چیدمان در مقصد و… ، ارائه می کنند می تواند در تعیین نرخی که باربری ها از شما دارند بستگی داشته باشد.

شعبه: اتوبار در منطقه جردن

نرخ اتوبار در تهران

چگونه می توان هزینه اسباب کشی را کاهش داد؟

اسباب کشی علاوه بر سختی که دارد، هزینه زیادی هم برای کسانی که هر سال با اثاث کشی مواجه هستند، دارد. در واقع اسباب کشی به نوع خدماتی که باربری ها ارائه می کنند بستگی دارد و اگر بتوانید بعضی از این کارهایی را که باربری ها عرضه می کنند را خودتان انجام دهید بدون شک در هزینه باربری و اتوبار تاثیر خواهد گذاشت و باعث می شود که یک باربری ارزان را تجربه کنید. یکی از این کارهایی را که شما می توانید انجام دهید، بسته بندی لوازم منزل خودتان می باشد که سهم زیادی در تعیین نرخ باربری دارد، پس اگر افراد این کار را دارید که تجربه کافی در این زمینه را دارند، حتما این کار را خودتان انجام دهید. کارهایی را که شما خودتان می توانید انجامش دهید:

 • بسته بندی لوازم منزل
 • کمک کردن به اسباب کشی در صورت داشتن نیروی کاری
 • چیدمان لوازم در مقصد
 • تهیه تجهیزات بسته بندی
 • تمیز کردن مبدا و مقصد
 • و…

منظور ما از این که این خدمات را خودتان انجام دهید بدین معنی نیست که بسته بندی و… را به طور ناشیانه انجام دهید. توصیه باربری میرداماد به شما این می باشد که اگر افراد باتجربه و کاربلدی را ندارید به هیچ وجه این کار را خودتان انجام ندهید. شما می توانید تلفن خود را بردارید و با اتوبار میرداماد تماس بگیرید تا بسته بندی را به نحو احسن با استفاده از پرسنل مجرب و متخصص برای شما با کمترین قیمت انجام دهند.

تعرفه های کلی درون شهری در تهران

باربری میرداماد برای رعایت انصاف و رعایت حال مشتری تمامی هزینه باربری و اتوبار را با کمترین قیمت ارائه می کند. باربری ما سعی می کند تمامی خدمات باربری و حمل لوازم منزل را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت جابجا کند و به نوعی هم در این کار خود موفق شده است. همه قیمت های تعیین شده در اتوبار ما زیر نظر اتحادیه باربری های تهران می باشد. اگر خواهیم به قیمت های حمل بار و اثاثیه منزل و شرکت ها اشاره کنیم، می توان گفت:

کامیون های تمیز و مجهز برای سه ساعت 90 تا 130 هزار تومان

نیسان بار برای دو ساعت 40 تا 70 هزار تومان

وانت بار برای دو ساعت 40 تا 60 هزار تومان

کارگران آموزش دیده و متخصص حمل بار برای سه ساعت هر نفر 20 تا 30 هزار تومان

این قیمت ها نسبت به بار شما می توان متغیر باشد چرا که هر چقدر بار شما زیاد باشد و زمان بیشتری را صرف کند، همان قدر هم در میزان پول دریافت هم تاثیر خواهد گذاشت.

شعبه: حمل بار در نیاوران 

هزینه باربری و اتوبار

خدمات ویژه و حرفه ای  باربری میرداماد برای جابجایی لوازم منزل

 • بسته بندی اصولی لوازم منزل
 • ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار
 • ارسال نیرو جهت بسته بندی کردن اثاثیه منزل
 • حمل بار درون شهری و برون شهری با ماشین های تمیز و مجهز
 • خدمات چیدمان بعد از انجام کار حمل و نقل
 • بیمه نامه و بارنامه رایگان برای رفاه حال مشتریان
 • ارائه خدمات شبانه روزی و 24 ساعته
 • حمل مطمئن و سریع بار

باربری میرداماد تمامی این خدمات خود را به صورت تضمینی و با کمترین قیمت ممکن برای شما ساکنین استان تهران و سایر شهرستان ها ارائه می کند و بهترین سرویس دهی را برای شما انجام خواهد داد. خیالتان بابت کیفیت خدمات ما راحت باشد.

از شعبه بسته بندی در سعادت آباد ما هم دیدن فرمائید.

راه های ارتباط و اطلاع از هزینه باربری و اتوبار

باربری میرداماد با داشتن سابقه درخشان و برخورداری از تجربیات زیادی که در زمینه هزینه باربری اسباب کشی و جابجایی لوازم منزل کسب کرده است، آماده ارائه خدمات خود به شما همشهریان عزیز با قیمتی مناسب است. باربری ما با رعایت کامل نکات ایمنی و با دقت تمام و در مدت زمانی مطلوب ، بسته بندی و جابجایی وسایل مورد نظر شما را بر عهده می گیرد تا اسباب کشی بدون استرس و باآرامشی داشته باشید. هزینه های مناسب بسته بندی و حمل بار، باربری و اتوبار میرداماد در کنار کیفیت مطلوب خدمات ارائه شده ، شما را مشتری همیشگی ما خواهد ساخت. شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و ضمن کسب اطلاعات کافی از تعرفه اسباب کشی در تهران، از تخفیف های ویژه ما هم برخوردار شوید.

   22881821   

  22903302

   88659061 

   88784368

  44491184  

   44362934

شعبات فعال و 24 ساعته باربری میرداماد

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :