بسته بندی و حمل با وانت

بسته بندی و حمل مبلمان منازل: یکی از لوازم حساسی که موقع جابجایی و نقل مکان کردن همواره افراد را دچار نگرانی و استرس می کند مبلمان منزل است. اضطراب ناشی از آسیب دیدن مبلمان هنگام جابجایی اثاثیه، نگرانی بابت چگونگی جابجایی و بسته بندی مبلمان از جمله مواردی است که همواره ذهن کسانی را که قصد اسباب کشی و تغییر مکان را دارند بخود مشغول می نماید. در واقع میتوان گفت که این نگرانی منطقی میباشد چرا که بیشتر بدنه مبلمان از چوب و رویه آن از پارچه می باشد و در برخورد با یک اجسام تیز و برنده سریع آسیب می بینند در صورت تعمیر هم هزینه آن میتواند برای شما گران تمام شود و یا پس از تعمیر آن زیبایی اولیه را نداشته باشد، پس باید مبلمان را به گونه ای بسته بندی کنید که در برخورد با یک جسم دچار بریدگی نشود.

مبلمان به دلیل قیمت بالا و ظریف بودن آن در برابر اجسام، باید به صورت تخصصی و حرفه ای بسته بندی شود. اگر تجربه کافی برای بسته بندی مبلمان را ندارید حتما این کار را به یک متخصص و کاربلد بسپارید. پیشنهاد ما به شما این است که بسته بندی مبلمان خود را به باربری میرداماد بسپارید تا با پرسنل ما مبلمان شما را به گونه ای بسته بندی کنند که حتی کوچک ترین آسیبی به لوازم شما وارد نشود.  از این جهت داشتن نهایت دقت در هنگام بسته بندی مبلمان برای اسباب کشی و باربری اهمیت دارد تا طوری بدنه و پایه های آن بسته بندی شوند که نه تنها کوچکترین آسیبی به آنها وارد نشود بلکه حمل و جابجایی مبل نیز در اسباب کشی به آسانی توسط کارگران شرکت باربری ما انجام شود

شماره تلفن بسته بندی و حمل مبلمان منازل باربری میرداماد «مشاوره رایگان با کارشناسان ما»         

                                         88659061                            

                                         22903302

                                         44362934

باربری دولت| حمل بار تجریش

حمل و بسته بندی در اتوبار میرداماد

 

هزینه بسته بندی و حمل مبلمان در باربری میرداماد

باربری میرداماد تهران با ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات باربری لوازم منزل، بین شهری و درون شهری به صورت شبانه روزی در تلاش است تا با کمترین قیمت سرویس های خود را برای مشتریان عزیز عرضه کند. قیمت بسته بندی و حمل مبلمان منازل به عواملی همچون مسافت مبدا با مقصد، اندازه بار، ابزار های مورد استفاده، تعداد طبقات و… بستگی دارد و همگی این عوامل در تعیین هزینه جابجایی مبل تاثیر دارد. باربری میرداماد تهران در جهت رضایت مشتریان خود هزینه های بسته بندی را به گونه ای مناسب و منصفانه تعیین کرده است. جهت اطلاع از بسته بندی و حمل مبلمان منازل می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و علاوه بر مشاوره رایگان از تمامی قیمت های باربری ما اطلاع داشته باشید.

ما به شما کمک می‌کنیم تا در بسته بندی و حمل مبلمان منازل، اثاثیه منزل، اثاثیه شرکت و ادارات را با نرخ مناسب و در سریع‌ترین زمان مطابق با خواسته‌هایتان جابه‌جا کنید. حمل بار مطمئن، مقرون ‌به‌ صرفه و قابل‌ اعتماد را با باربری و اتوبار میرداماد تجربه کنید. باربری ما همواره با اتخاذ کردن قیمت منصف و ارزان همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان می باشد تا آن ها را جزو مشتریان دائمی خود کند و به نوعی با این کار آن ها را معرف خود کند و دیگر پولی بابت تبلیغات نپردازد.

تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی مبلمان

بدیهی است که اولین قدم برای یک بسته بندی اصولی و مدرن تهیه تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای بسته بندی است. برای بسته بندی و حمل مبلمان منازل باید از ابزار های پیشرفته ای استفاده کرد چرا که در هنگام حمل و جابجایی مبل ممکن است رویه آن کثیف یا نخ کش شود و زیبایی خود را ازدست دهد و چون که مبل از وسایل لوکس خانه می باشد و باعث زینت بخشیدن به خانه می باشد با آسیب دیدن آن ها ممکن است خسارات گرانی را برای شما بوجود آورد. بسته بندی مبلمان با روش های مختلفی صورت می گیرد و لی درایتدا باید لوازم آن را تهیه کنید تا بسته بندی را شروع کنید.

 • روکش های محافظت کننده
 • کارتن های محکم و چند لایه
 • چسب های محکم
 • بابل رپ
 • سلفون
 • ضربه گیر
 • پتو، کاغذ باطله

تمامی این ابزار ها برای بسته بندی مبلمان لازم است و باید آن ها را از قبل تهیه کنید. اگر کار بسته بندی و حمل مبلمان خود را به باربری و اتوبار میرداماد بسپارید، باربری ما این ابزار ها را برای شما تهیه می کند تا شما هیچ گونه استرس و نگرانی بابت تهیه این ابزار ها را نداشته باشید. ما این اطمینان را به شما می دهیم که مبلمان شما را سریع و به صورت تضمینی جابجا کنیم.

باربری و اتوبار در محدوده سیدخندان

بسته بندی و حمل مبلمان منازل

 

چگونگی بسته بندی مبل توسط پرسنل اتوبار میرداماد

همان طور که در مطالب بالا به آن اشاره شد بسته بندی و حمل مبلمان کار آسانی نیست و باید توسط افراد باتجربه صورت گیرد تا احتمال آسیب دیدن آن کاهش یابد. بعضی از افراد به توصیه هایی که برای بسته بندی مبلمان داده می شود گوش نمی دهند و خود اقدام به بسته بندی مبل می کنند در حالی که اصلا به چگونگی بسته بندی وارد نمی باشد و فکر می کند که فقط با کشیدن یک سلفون روی مبل، آن را در مقابل خسارات احتمالی حمل بار محافظت می کند. ولی باید گفت که کاملا در اشتباه است چرا که باید هر کاری را متخصصش انجام دهد. اگر هم خودتان می خواهید کار بسته بندی را انجام دهید حتما به مواردی که برای بسته بندی لازم است عمل کنید.

اگر وقت یا حوصله این کار را ندارید همین الان گوشی تلفن خود را بردارید و با باربری میرداماد تماس بگیرید، پرسنل ما این کار را به صورت کاملا تخصصی و تضمینی برای شما انجام می دهند. باربری میرداماد جهت بسته بندی و حمل مبلمان منازل از کارگران باتجربه و تنومند خود استفاده می کند تا با این کار هم به نوعی سلامت بار شما را تضمین کنند و هم شما را از استرس و دغدغه ناشی از جابجایی لوازم خود آسوده خاطر کنند. پرسنل باربری ما هیچ کاری را ساده نمیگیرند ولی همه کارها را به سادگی انجام میدهند.

روش های بسته بندی مبلمان

روش اول : بسته بندی با سلفون

برای این که مبلمان خانه خود را از گرد و خاک موجود در هنگام اسباب کشی در آن نگه داریم بهتر است آن را با استفاده از سلفون بپوشانیم. این روش فقط برای جلوگیری از خاک خوذدن مبل مناسب می باشد و برای جلوگیری از آسیب دیدن مبلمان مناسب نمی باشد و اصلا این روش بسته بندی توصیه نمی شود.

روش دوم: بسته بندی با کارتن و نایلون های حباب دار

در این روش ما باید ابتدا آن قسمت از اجزای مبل را که در برخورد با اجسام ضعیف هستند (مثل تاج مبل، پایه و دسته های آن ) و به راحتی صدمه میبینند را شناسایی کنیم و با استفاده از نایلون های ضربه گیر و کارتن های محکم و چند لایه آن ها را بپوشانیم. این روش در مقایسه با روش اول بهتر می باشد.

روش سوم : بسته بندی با جدا کردن مبلمان

بعضی از مبل ها به راحتی از هم جدا می شوند و با این کار بسته بندی آن ها راحت تر می شود. در واقع با جدا شدن بعضی از قسمت های مبل هم بسته بندی آن ها راحت تر می شود و هم حمل کردن آن ها به راحتی انجام می گیرد.

بسته بندی مدرن در باربری ونک

 

نکاتی در مورد بسته بندی و حمل مبلمان در اسباب کشی:

بدون شک وسایلی که بزرگ و سنگین هستن برای جابه جایی نیاز به دقت و توجه بیشتری هم در حمل و هم در بسته بندی دارند. با رعایت نکات ایمنی میتوان وسایلی مثل مبلمان چوبی را به راحتی و بدون هیچگونه آسیب و شکستگی به مکان دیگر منتقل کرد. با دانستن چند نکات کاربردی ، به راحتی می توانید مبلمان خود را بسته بندی و حمل کنید ، نکاتی که در زیر بیان شده برای بسته بندی و حمل مبلمان، مفید می باشد.

 • در هنگام جابجایی مراقب برخورد مبل با دیوار وسایر وسایل باشید.
 • بهتر است با پارچه یا وسایل بسته بندی آن را پوشاند.
 • در هنگام جابجایی از گرفتن پایه های مبل خودداری کنید.
 • از روکش های پلاستیکی برای جلوگیری از گرد و خاک شدن استفاده کنید
 • برای جلوگیری از ورود رطوبت و گرمای زیاد از پلاستیک های حباب دار و ضربه گیر استفاده کنید
 • مبلمان را با پتو و پارچه بپوشانید تا در برابر خطرات احتمالی در انام باشند

طریقه تماس و ارتباط با حمل بار میرداماد

برای اینکه بتوانید به راحتی با باربری میرداماد تماس بگیرید و از خدمات بینظیر حمل بار و اثاث کشی باربری ما برخوردار باشید ، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت کنید. مشاوران با تجربه ما به شما در زمینه چگونگی ارائه خدمات و هزینه های دریافتی و انتخاب بهترین مسیر و بهترین زمان برای جا به جایی کالا مشاوره ارائه خواهند داد. مشاوره ارائه شده کاملاً تخصصی است. باربری میرداماد آماده است که با استفاده از تجربیات چندین ساله خود در امر بسته بندی مبلمان و سایر لوازم منزل در خدمت شما مشتریان گرامی باشد. کافیست فقط با ما تماس بگیرید تا پرسنل ما در کمترین زمان ممکن اسباب شما را جابجا کنند.

                                                بسته بندی و حمل مبل

برخی از شعبات فعال باربری میرداماد

 

                                                           

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :