بسته بندی اثاثیه منزل به صورت کاملا حرفه ای: شرکت باربری میرداماد یکی از مهمترین و حساس ترین خدماتی که در سطح استان تهران برای شهروندان تهرانی و شهرستانی ارائه می کند، بسته بندی اثاثیه منزل شما با بهترین کیفیت می باشد. بسته بندی فرایندی می باشد که نیاز به وقت کافی و تجربه بالا دارد، و اگر به درستی انجام نگیرد ممکن است خسارات جبران ناپذیری را برای شما عزیزان به دنبال داشته باشد. پس اگر وقت کافی یا حوصله این کار مهم و حساس را ندارید با باربری میرداماد تماس بگیرید و با خیال راحت و آسوده کار بسته بندی اثاثیه منزل را به شرکت ما بسپارید. در هر مرحله از اسباب کشی ما شما را همراهی می کنیم و بسته بندی اثاثیه را به نحوی برایتان انجام می دهیم که در حین حمل و نقل وسایل شما هیچگونه ضربه ای به آن ها وارد نشود.

تلفن تماس باربری میرداماد: 22881821 || 22903302

باربری و اتوبار میرداماد در راستای بسته بندی وسایل یکی از بهترین و باکیفیت ترین بسته بندی را برای شما انجام می دهند. وقتی که شما کار بسته بندی را به شرکت ما می سپارید، پرسنل بسته بندی ما زودتر از کادر حمل بار به محل اعزام می شوند و کار را شروع می کنند. باربری میرداماد با استخدام کردن افراد آموزش دیده و کاربلد که هر کدام آموزش های لازم را جهت بسته بندی را گذرانده اند و هر کدام تجربه چندین ساله در این کار را دارند، این اطمینان را به شما می دهند که بدون کوچک ترین آسیب دیدگی و شکستگی لوازم شما را از یک مکان به مکان دیگر جابجا کنند. خیالتان راحت راحت.

    از شعبه باربری نیاوران ما دیدن فرمایید.

شرکت بسته بندی اثاثیه منزل

 

چگونگی انجام بسته بندی🎁 مدرن و اصولی در باربری مرداماد

برای بسته بندی اثاثیه منزل بهتر است که کار را به دست تیمی بسپارید که خدمات تخصصی بسته بندی وسایل منزل را به سبکی درست انجام می دهند و در این کار تجربه کافی را دارند باربری در محدوده میرداماد با بهره گرفتن از پرسنل متخصص و جوان در بسته بندی لوازم منزل و با استفاده از پیشرفته ترین و مجهزترین امکانات بسته بندی، آماده است تا شما را در رفع این مشکل یاری کند به گونه ای که هیچ مشکلی برای شما به وجود نیاید تا رضایت مشتریان را که از مهمترین اصل باربری ما می باشد را بدست آورد. ما در قسمت پایین به طور مختصر چگونگی انجام کار را برای شما توضیح می دهیم:

 1. بعد از این که باربری ما را برای اسباب کشی خود انتخاب کردید و در صورت درخواست شما برای بسته بندی لوازمتان، کادر ماهر و خوش اخلاق ما در کمترین زمان ممکن در منزل شما حضور میابند تا لوازم شما را به نحو احسن بسته بندی کنند.
 2. بعد از بسته بندی، ماشین های تمیز و مسقف ما در محل حاضر می شوند تا لوازم شما توسط افراد حمل بار ما در ماشین قرار داده شوند.
 3. حال نوبت به متخصصین بارچین ما می رسد تا اسباب و اثاثیه شما را در ماشین های حمل بار، بارچینی کنند. چیدمان در ماشین به گونه ای اصولی صورت می گیرد که در دست انداز های موجود در خیابان کوچک ترین آسیبی به لوازم وارد نمی شود.
 4. بعد از مرحله بسته بندی و حمل بار، پرسنل ما در مقصد وسایل شما را خالی می کنند و هر کدام از وسایل را به صورت جدا گانه در جای خود قرار می دهند.
 5. حال نوبت به متخصصین چیدمان باربری ما میرسد تا در صورت تمایل شما مشتریان گرامی، چیدمان را زیر نظر شما انجام دهند.

 

 

تجهیزات مورد استفاده بسته بندی لوازم منزل در باربری میرداماد تهران

خدمات بسته بندی اثاث کشی  باربری ما شامل بسته بندی انواع وسایل منزل و کالاهای حساس و شکستنی مثل مبلمان، لباسشویی، پیانو و… می باشد. باربری میرداماد تهران مفتخر است با استفاده از پیشرفته ترین ابزار ها و به همراه متخصصین مجرب و تنومند، در انجام بسته بندی شما را یاری کنند. یک باربری خوب باید به تمام نیازمندی های مشتریان خود در کمترین زمان ممکن و باکیفیت عالی پاسخ دهد. باربری و اتوبار ما تمامی لوازمی که در بسته بندی برای اسباب کشی لازم است را برای شما تهیه می کند تا هیچ استرسی بابت تهیه کردن این لوازم نداشته باشید.

لوازم مورد نیاز:

 • استفاده از چسب های محکم و ضربه گیر های حباب دار برای بسته بندی لوازم
 • نخ برای محکم کردن کارتن ها
 • کارتن های محکم و پنج لایه( مخصوص برای بسته بندی لوازم شکستنی و حساس)
 • کارتن مواد غذایی(مخصوص مواد غذایی و فاسد شدنی یخچال تا به پایان رسیدن زمان اسباب کشی)
 • کارتن رگال دار ( مخصوص بسته بندی البسه جهت جلوگیری از پارگی و کثیف شدن)
 • استفاده از ساک های های رختخواب سه لایه برای بسته بندی رختخواب ها و انواع پتو که حاوی پشم شیشه بوده و مانع از کثیف شدن یا پاره شدن وسایل خواب در زمان انتقال می شود.
 • ماژیک (برای نوشتن محتوای درون کارتن ها )
 • بابل رب نخودی و گردویی( جهت جلوگیری از شکستن و خط و خش بر روی وسایل مانند مبلمان ،بوفه ، شیشه و…)
 • سلفون ها مخصوص بسته بندی برای بسته بندی لوازم خانگی و اشیا عتیقه و قیمتی کاربرد دارند. سلفون های نازک و ضخیم کاربرد متفاوت دارند.
 • بقچه های زیپ دار برای بسته بندی انواع لوازم
 • همیشه کارتن ها را کاملا پر کنید تا وقتی در داخل ماشین ها قرار می گیرند تا دچار شکستگی نشوند
 • هیچوقت یک کارتن را با وسایل سنگین پر نکنید چون ممکن است کارتن ها پاره شوند و لوازم داخل آن صدمه ببینند.

بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی

 

حمل بار و اسباب کشی در باربری آفریقا

بسته بندی لوازم حساس و شکستنی در اتوبار میرداماد

بسته بندی لوازم آشپزخانه نیاز به دقت بیشتری نسبت به سایر لوازم منزل دارد زیرا که لوازم آشپزخانه ظریف می باشد و باید به صورت حرفه ای و مناسب بسته بندی شود تا آسیبی به آن ها وارد نشود. به طور کلی باید در بسته بندی لوازم شکستنی و حساس به موارد زیر توجه کنیم:

انتخاب مکان مناسب برای بسته بندی: ابتدا باید مکانی را که زیاد از آن جا رفت آمد نمیشود و بدون گرد و خاک را انتخاب کنیم و برای بسته بندی میز غذا خوری و لوازم بزرگ از پذیرایی یا جایی که ابعاد بزرگی دارد استفاده کنیم.

نحوه قرار دادن لوازم در کارتن ها: باید برای بسته بندی  لوازم شکستنی از کارتن های با سایز های متوسط و کوچک استفاده کرد و دقت کنیم که تعداد زیادی از وسایل شکستنی را در یک جعبه قرار ندهیم و سعی کنید لوازم شکستنی و سنگین را در بخش پایین کارتون قرار دهید و لوازم سبک تر و کوچکتر را در قسمت بالا قرار دهید تا هم کارتن ها سنگین نباشد و هم با این کار خطر شکسته شدن لوازم کاهش پیدا می کند. بر روی کارتن ها برچسپ مخصوص را قرار دهید و بنویسید که مربوط به کجا می باشد.

نحوه استفاده از ابزار ها در بسته بندی اثاثیه منزل: سعی کنید برای جلوگیری از برخورد لوازم به هم از نایلون های حباب دار استفاده کنید و آن ها را به ظروف بچسبانید تا دچار شکستگی نشوند. با چسب های پهن گوشه های کارتن را محکم کنید و همچنین از نیلون های حباب دار قسمت زیرین کارتن ها را بپوشانید تا در هنگام قرار دادن کارتن ها در زمین خسارتی به آن خا وارد نشود. اگر کارتن ها سنگین هستند بهتر است که با طناب کاملا محکم شوند.

شعبه: بسته بندی در منطقه سعادت آباد

بسته بندی اثاث کشی

جبران خسارت!!

زمانی که مشتریان عزیز برای اسباب کشی و جابه جایی اثاثیه خود به باربری در میرداماد مراجعه می کنند ترس این را دارند که اثاثیه آنها سالم به مقصد نرسد. اتوبار و باربری میرداماد تهران به همین خاطر بیمه نامه ای را به صورت رایگان به مشتریان عزیز ارائه می دهد. بر اساس این بیمه نامه چنانچه در طول اسباب کشی، اثاثیه گم و یا شکسته شود، باربری ما وظیفه دارد خسارت آن را به صورت کامل پرداخت کند. بیمه نامه ارائه شده در باربری ما از زمانی که کارکنان باربری در محل شروع به کار می کنند، تا زمانی که اثاثیه را در محل جدید به مشتریان خود تحویل می دهند اعتبار دارد که براساس این بیمه نامه چنانچه هرگونه اتفاقی در طول اسباب کشی رخ دهد شرکت ما مؤظف است خسارت آن را تمام و کمال پرداخت کند.

باربری و اثاث کشی در محدوده دولت || حمل بار در باربری ونک

 

خدمات اختصاصی بسته بندی لوازم منزل در اتوبار میرداماد

باربری محدوده میرداماد با بهره گرفتن از پرسنل با تجربه و ماهر خود در امر بسته بندی برای اسباب کشی تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را برای شما انجام دهند. شرکت ما با انجام صفر تا صد بسته بندی و حمل لوازم منزل این تضمین را به شما می دهند که لوازم شما به گونه ای بسته بندی می شود که حتی کوچک ترین آسیبی به کالاهای شما وارد نمی شود و اسباب کشی راحتی را برای شما به ارمغان می آوریم. شرکت های اسباب کشی معمولا شرکت های حمل و باربری هستند که به صورت تخصصی کار بسته بندی وسایل منزل را انجام نمی دهند. اما شرکت باربری میرداماد کلیه خدمات بسته بندی و اسباب کشی را به شرح زیر ارائه می دهند:

 • به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی
 • بسته بندی لوازم بر اساس نوع آنها
 • تخفیف های ویژه در بسته بندی لوازم
 • آماده نمودن ابزار های کامل بسته بندی
 • کادر متخصص و زبده آقا و خانم
 • کاهش هزینه های زمانی و مادی
 • بسته بندی صحیح و اصولی لوازم
 • کاهش استرس و نگرانی
 • کاهش خسارت اسباب کشی

باربری میرداماد جزو معدود شرکت های خدمات اسباب کشی می باشد که از شروع اولین مرحله اسباب کشی ، که شامل جمع آوری و بسته بندی اسباب منزل است در کنار شما خواهد بود و این همراهی تا آخرین مرحله که شامل چیدمان اسباب در منزل جدیدتان می باشد ادامه خواهد داشت. برای اینکه به دردسر نیفتید با باربری ما تماس و از خدمات ارائه شده ما استفاده کنید.

از باربری و اتوبار جردن دیدن فرمایید

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل

 

تعرفه های مناسب و بی نظیر بسته بندی لوازم منزل

باربری منطقه میرداماد بسته بندی اثایه منزل برای اسباب کشی را با تجهیزات بسته بندی پیشرفته و باکیفیت انجام می دهد و هزینه بسته بندی لوازم اثاثیه منزل را با 💰قیمت ارزان و استثنایی در کلیه مناطق تهران بزرگ با کادر آموزش دیده و زبده ارائه می دهد. تعرفه بسته بندی اثاثیه منزل به عوامل متعددی بستگی دارد و نرخ ثابت و مشخصی برای آن وجود ندارد، در مطلب زیر موارد اثر گذار در قیمت باربری و بسته بندی را اشاره می کنیم:

 • تعداد کارگران مورد نیاز
 • هزینه دستمزد کارگر برای هر ساعت اضافه
 • تعداد لوازم مورد استفاده
 • تعداد کارتن های مورد استفاده
 • نوع کارتن ( چند لایه بودن، سایز کارتن و…)
 • حجم بار

جهت دریافت قیمت بسته بندی اثاثیه منزل می توانید با کارشناسان باربری میرداماد تماس گرفته و قیمت بسته بندی وسایل منزل را از این کارشناسان دریافت کنید ، باربری میرداماد با استفاده از نیرویی متخصص می تواند در کاهش هزینه های شما در امر اسباب کشی به شما کمک شایانی بکند.

 

توجه توجه: باربری و بسته بندی در محدوده قیطریه

روش صحیح و نوین بسته بندی اثاثیه منزل

اسباب کشی یک فرایند سخت و طاقت فرسا است و به تجربه ، دقت و مهارت فراوان نیاز دارد. یکی از مراحلی که در جابجایی باید مورد توجه قرار گیرد بسته بندی اثاثیه منزل می باشد و حتما باید توسط افراد کاربلد و متخصص صورت گیرد تا مشکلی در حین جابجایی برای شما بوجود نیاید. اگر با اصول بسته بندی و چیدمان صحیح اثاثیه آشنا باشید ، اسباب کشی آسان و دلپذیر می شود. در واقع حساس ترین و وقت گیرترین کار اسباب کشی مربوط به مرحله بسته بندی اثاثیه منزل در تهران است. لذا چگونگی بسته بندی صحیح نیاز به هنر و مهارت دارد که اگر با آن آشنا باشید ، قادر خواهید بود با سلامت و امنیت ، کار اسباب کشی را با موفقیت به پایان برسانید. در ادامه با مراحل مختلف بسته بندی صحیح وسایل آشنا شوید:

 • بسته بندی صحیح کارتن ها
 • استفاده از کارتن های رگال دار برای بسته بندی لباس ها
 • لوازم شبیه هم را با هم بسته بندی کنید.
 • لوازم شکستنی را با دقت فراوان بسته بندی کنید.
 • کار بسته بندی را زود تر از موعد مقرر شروع کنید.
 • لوازم برقی را جداگانه بسته بندی کنید.

تعرفه بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی لوازم به صورت کاملا حرفه ای و بروز

باربری میرداماد تهران با سالها تجربه در بسته بندی اثاثیه منزل، ادارجات، کارخانجات، بیمارستان ها، شرکت های خصوصی و دولتی و… با ارائه بهترین روش های بسته بندی لوازم منزل از جمله بسته بندی یخچال ساید بای ساید ، بسته بندی پیانو ، بسته بندی میز نهارخوری ، بسته بندی بوفه ، بسته بندی مبلمان ، بسته بندی گاز ، بسته بندی ماشین ظرفشویی ، بسته بندی سرویس خواب ، بسته بندی سرویس خواب کودک ، بسته بندی کمد ، بسته بندی تخت ، بسته بندی فرش و بسته بندی انواع وسایل بزرگ در ارائه ی بهترین روش اسباب کشی لوازم منزل بصورت کاملا تخصصی شما را همراهی می کند. خدماتی که باربری ما ارائه می کند به صورت شبانه روزی می باشد.

گارگران حرفه ای و با تجربه ما با ذوق و سلیقه لوازم حساس شما را از مرحله بسته بندی تا حمل و نقل نهایی جابجا می کنند . دیگر نگران شکستگی یا رنگ پریدگی وسایل منزل یا دفتر کار خود نباشید چرا که تمامی پرسنل ما تجربه چندین و چند ساله در زمینه باربری و بسته بندی دارند و همگی در کار خود وارد هستند. این شرکت جز برترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل می باشد و بارهای شما را با نهایت دقت با پرسنلی متخصص و زبده برای شما بسته بندی خواهد کرد و رضایت صد در صد شما را به دست خواهد آورد.

چرا بسته بندی لوازم منزل برای شما نیاز است؟

برای این که آسیبی به لوازم گران قیمت و حساس شما وارد نشود حتما باید یک بسته بندی اصولی و ماهرانه ای را داشته باشید تا لوازم شما بدون کوچک ترین آسیبی به مقصد برسد. اگر تجربه یا وقت این کار را ندارید به شما توصیه می کنیم که کار بسته بندی لوازم خود را به باربری درمیرداماد بسپارید. در واقع بسته بندی نه تنها باعث می شود لوازم شما خساراتی نبیند بلکه باعث عدم شلوغی و گم شدن لوازم شما در هنگام جابجایی می شود و همچنین باعث می شود تا شما در هنگام چیدمان لوازم در مقصد دچار سردرگمی و کلافگی نشوید.

از مزایای بسته بندی لوازم منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش هزینه های اسباب کشی 
 • باعث سهولت و راحتی در اثاث کشی می شود
 • بسته بندی به نوعی بیمه کردن لوازم شما می باشد
 • جلوگیری از آسیب دیدن لوازم قیمتی شما می شود

کسانی که قصد اسباب کشی دارند برای این که یک جابجایی بی دردسر و راحت را تجربه کنند حتما باید یک بسته بندی اصولی و مدرن داشته باشند تا آسیبی به لوازم آن ها وارد نشود.اتوبار میرداماد با داشتن پرسنل ماهر و حرفه ای کار بسته بندی را به نحو احسن برای شما مشتریان گرامی انجام می دهند تا شما هیچ گونه نگرانی بابت اسباب کشی خود نداشته باشید و با خیال راحت این کار را به ما بسپارید ما تا آخر جابجایی در کنار شما هستیم.

 

شعبه: باربری شبانه روزی در اختیاریه

هزینه بسته بندی لوازم منزل

طریقه تماس و ثبت سفارشات در اتوبار میرداماد 

برای اینکه بتوانید به راحتی با باربری میرداماد تماس بگیرید و از بسته بندی اثاثیه منزل باربری ما برخوردار باشید ، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و علاوه بر ثبت سفارشات خود از مشاوره رایگان ما نیز بهره ببرید. مشاوران با تجربه ما به شما در زمینه چگونگی ارائه خدمات و هزینه های دریافتی و انتخاب بهترین مسیر و بهترین زمان برای جا به جایی کالا مشاوره ارائه خواهند داد. مشاوره ارائه شده کاملاً تخصصی است. در این جلسه مشاوره کوچک ترین موارد در رابطه با انتقال اثاثیه لوازم منزل به شما خواهند گفت که نظیر آن را در جایی دیگر و توسط افراد عادی دریافت نخواهید کرد.

امروزه همه با ما تماس میگیرند شما چطور؟

                                                                   22881821   |||  22903302

                                                                   88659061  |||  88784368

                                                                   44491184  |||  44362934

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل

شعبات فعال و مهم باربری میرداماد:

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :